Atklās Nacionālās klimata politikas programmu

08.08.2013

Lai iepazīstinātu ar Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta 2009.-2014. gada programmas "Nacionālā klimata politika" iespējām, 2013. gada 28. augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) organizē šīs programmas atklāšanas konferenci "Nacionālās klimata politikas attīstība un ieviešana virzībai uz oglekļa mazietilpīgu ekonomiku" un aicina pasākumā piedalīties visus interesentus.

Konferenci atklās VARAM un Norvēģijas vēstniecības Latvijā pārstāvji. Tās gaitā plānots iepazīties ar nacionālās klimata politikas aktualitātēm Latvijā un Norvēģijā, iepriekš noteiktajos projektos plānotajām aktivitātēm un atklāto projektu konkursu ietvaros plānotajām atbalsta jomām un sasniedzamajiem rezultātiem.

Konferences dalībniekiem būs iespējams vairāk uzzināt par programmas izvirzītajiem mērķiem, sasniedzamajiem rezultātiem un sadarbības iespējām starp Latviju un Norvēģiju, Īslandi un Lihtenšteinu. Lai sniegtu atbalstu Latvijas visaptverošas nacionālās klimata politikas izstrādē, kā arī nodrošinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu, programmas ietvaros plānots līdzfinansēt divus iepriekš noteiktus projektus, atklātā projektu konkursa un neliela apjoma grantu shēmas projektus.

Programmas atklāšanas konference notiks viesnīcas "Albert Hotel" telpās, Dzirnavu ielā 33, Rīgā. Tās sākums plkst. 11:00.

Plašāka informācija par programmu pieejama VARAM mājaslapāVARAM ir Nacionālās klimata politikas programmas apsaimniekotājs. Konference tiek līdzfinansēta no EEZ finanšu instrumenta līdzekļiem.