Zaļo tehnoloģiju inkubators izsludina jau devīto (priekšpēdējo) biznesa ideju konkursu

05.09.2016

Zaļo tehnoloģiju inkubators ir izsludinājis jau devīto (priekšpēdējo) biznesa ideju konkursu. Pieteikšanās iespējama līdz 13.septembrim.

Zaļo tehnoloģiju inkubators un Pirmsinkubācijas atbalsts – kas tas ir, kam un kā tas notiek? Atbilde uz šiem jautājumiem ir pieejamas šeit.

Ja atbildes jūs apmierina, tad Zaļo tehnoloģiju inkubators aicina jūs aizpildīt Pirmsinkubācijas atbalsta fonda devītā uzsaukuma pieteikuma anketu līdz 2016. gada 13.septembrim www.giic.lv/atbalsts/anketa.

Devītajā uzsaukumā slēgt Pirmsinkubācijas līgumu tiks aicinātas 11 biznesa ideju komandas (ar nosacījumu, ka tās atbilst de minimis atbalsta piešķiršanas nosacījumiem).

Lūdzam iepazīties ar pirmsinkubācijas fonda atbalsta saņēmēju atlases un atbalsta sniegšanas metodiku un pirmsinkubācijas līguma formu.

Pirmsinkubācijas atbalsta fonda devītajā uzsaukumā saņemto biznesa ideju nosaukumi un informācija par idejas iesniedzēju (vārds, uzvārds, ja iesniedzējs ir fiziska persona, vai arī nosaukums, ja iesniedzējs ir juridiska persona) ar Vērtēšanas komisijas lēmumu par apstiprināšanu vai noraidīšanu pirmsinkubācijas fonda saņemšanai, tiks publicēti ZTI mājas lapā www.giic.lv līdz 2016. gada 27.septembrim.