Aicinājums pieteikties: Tiek meklēts Globālā reģionālās sadarbības fonda apsaimniekotājs

19.07.2016

Finanšu instrumenta birojs (Brisele) izsludina pieteikšanos Globālā reģionālās sadarbības fonda (Global Fund for Regional Cooperation) apsaimniekotājam, kura pārziņā būtu šī EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu fonda vadība. Pieteikumi tiek gaidīti līdz š.g. 15. septembrim.

Lai mazinātu sociālo un ekonomisko nevienlīdzību, kā arī stiprinātu divpusējās attiecības, Norvēģija, Islande un Lihtenšteina EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu periodā no 2014. līdz 2021. gadam plāno 15 Eiropas Savienības valstīm, tajā skaitā arī Latvijai, sniegt finansējumu 2,8 miljardu eiro apmērā. No tiem 100 miljoni eiro atvēlēti šī perioda jauninājumam – Globālā reģionālās sadarbības fonda izveidei, kas sastāv no divām daļām – Jauniešu nodarbinātības fonda un Reģionālas sadarbības fonda.

Tādēļ šobrīd Finanšu instrumenta birojs meklē fonda apsaimniekotāju, kas būtu atbildīgs par tā ieviešanas administratīvajiem jautājumiem un projektu konkursu izsludināšanu.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2016. gada 15.septembris.

Sīkāka informācija (angļu valodā): http://eeagrants.org/News/2016/Invitation-to-bid-Fund-Operator-for-Global-Fund-for-Regional-Cooperation

Jautājumus par konkursu var iesniegt angļu valodā elektroniski uz e-pasta adresi: gha2@efta.int