LIAA aicina pieteikties divpusējās sadarbības fonda atbalsta pasākumam

26.08.2014

LIAA ir izsludinājusi pieteikuma pieņemšanu līdz 2014.gada 12.septembrim divpusējā sadarbības fonda atbalsta pasākumam Norvēģu finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Inovācijas „zaļās” ražošanas jomā” ietvaros.

Lai veicinātu Latvijas komersantu sadarbību ar Norvēģijas komersantiem, LIAA 2014.gada 31.oktobrī organizēs partnerības veicināšanas pasākumu Norvēģijā, Oslo.

Pasākuma ietvaros LIAA veicinās Latvijas komersantu un Norvēģijas (donorvalsts) komersantu, un zinātnisko institūciju divpusējās attiecības ar mērķi nodrošināt projektu īstenošanu sadarbībā ar donorvalsts partneri. Projekta iesniegumi, kuri tiks iesniegti sadarbībā ar donorvalsts partneri, projekta vērtējumā saņems papildus punktus, kas nodrošinās lielākas iespējas saņemt atbalstu programmas ietvaros.

Pasākumam aicināti pieteikties tie komersanti, kuri plāno pieteikties programmas „Atbalsts „zaļo” tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” 2. kārtai. 

Plašāka informācija par atklāta konkursa 1.kārtu ir pieejama LIAA mājas lapā - http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/norvegijas-finansu-instruments/atklatais-konkurss/1-karta

Pieteikties aicinām:

Komandējuma izmaksas tiek kompensētas 100% apmērā (maksimālās izmaksas vienai personai ir 1500 EUR) un tas iekļaujas de minimis atbalstā. Pēc divpusējā sadarbības pasākuma obligāti ir jāiesniedz vienpusēji vai divpusēji parakstīta nodomu vēstule kopā ar Maksājuma pieprasījumu.

Plašāka informācija pieejama LIAA mājaslapā.