Iepazīsti EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu programmas infografikās!

19.05.2014

Lai informētu par Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu ieguldījumu aktualitātēm Latvijā, Finanšu ministrija kā šo instrumentu vadošā iestāde ir izstrādājusi informatīvos materiālus – infografikas. Infografikās ikvienam ir iespēja uzzināt svarīgāko par EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentiem Latvijā, kā arī dažādu jomu programmām un projektiem, kas tiek īstenoti finanšu instrumentu ietvaros.

Infografikas ir skatāmas un lejupielādējamas sadaļā Informatīvie materiāli.

Infografikas tika prezentētas EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu informatīvajā pasākumā, kas 2014. gada 17.maijā Norvēģijas Konstitūcijas divsimtgades ietvaros notika Rīgā, "Rīga 2014" kultūras vasarnīcā Esplanādē.

2009.-2014. gada periodā EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu ieviešanai Latvijā paredzētais neto finansējums no finanšu instrumentiem ir 67,48 miljoni eiro. Projekti tiek īstenoti programmu veidā, un ieguldījumu mērķis ir novērst sociālo un ekonomisko nevienlīdzību EEZ ietvaros, kā arī stiprināt divpusējās attiecības starp donorvalstīm (Islandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju) un saņēmējvalsti.