Ceturtdiena,
2020.gada 20.februāris
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Norisinājies partnerības veicināšanas pasākums programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros

24.10.2013

Lai veicinātu Latvijas un Norvēģijas komersantu un zinātnisko institūciju sadarbību un projektu īstenošanu partnerībā programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros, 16. oktobrī Norvēģijā, Oslo, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar donorvalsts partneri Innovation Norway organizēja otru partnerības veicināšanas pasākumu Norvēģijas Karalistē.

Pasākums pulcēja aptuveni 50 cilvēku un tā laikā 12 Latvijas komersanti un 21 komersants no Norvēģijas tika informēti par atbalsta iespējām programmas ietvaros. Pasākuma dalībniekus uzrunāja arī Latvijas vēstnieks Norvēģijas Karalistē Indulis Ābelis.

Pēc informatīvā semināra norises Latvijas komersantiem bija iespēja tikties ar potenciālajiem projekta partneriem - Norvēģijas komersantiem vai zinātniskajām institūcijām, kas tika uzrunātas un pieaicinātas atbilstoši abu pušu profilam un vēlmei īstenot projektu "zaļās" programmas ietvaros. Kopumā norisinājās 33 tikšanās ar tādiem Norvēģijas uzņēmumiem kā "Cambi", "Marintek", "Sintef", "Ivar", "Asplan Viak", "Catena", "Getel", "Premium House", "Folloren", "Ramboll" u.c.

Jāpiemin, ka pasākums notika vienā laikā ar Norvēģijas ikgadējo pasākumu "Oslo inovāciju nedēļa", kura ietvaros Oslo visu nedēļu notiek dažādi pasākumi, kas veltīti inovācijām.

Partnerības veicināšanas paākuma prezentācijas ir pieejamas LIAA mājaslapā.

Pasākuma foto.

Programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" mērķis ir palielināt "zaļo" komersantu konkurētspēju, tajā skaitā esošo komersantu konkurētspēju, "zaļās" inovācijas un "zaļo" uzņēmējdarbību. Vairāk informācijas par programmu LIAA mājaslapā.

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 19.februārī

© Finanšu ministrija