Pirmdiena,
2020.gada 24.februāris
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Notiks partnerības veicināšanas pasākums programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros

14.10.2013

Lai veicinātu Latvijas un Norvēģijas komersantu un zinātnisko institūciju sadarbību un projektu īstenošanu partnerībā programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros, 16. oktobrī Norvēģijā, Oslo, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar donorvalsts partneri Innovation Norway organizē otru partnerības veicināšanas pasākumu Norvēģijas Karalistē.

Pasākuma laikā 12 Latvijas komersanti un vismaz 12 Norvēģijas komersanti vai zinātniskās institūcijas tiks informēti par atbalsta iespējām programmas ietvaros. Pēc informatīvā semināra norises Latvijas komersantiem būs iespēja tikties ar potenciālajiem projekta partneriem - Norvēģijas komersantiem vai zinātniskajām institūcijām, kas tika uzrunātas un pieaicinātas atbilstoši abu pušu profilam un vēlmei īstenot projektu „zaļās” programmas ietvaros.

Programmas mērķis ir palielināt "zaļo" komersantu konkurētspēju, tajā skaitā esošo komersantu konkurētspēju, "zaļās" inovācijas un "zaļo" uzņēmējdarbību.  Vairāk informācijas par programmu LIAA mājaslapā.

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 21.februārī

© Finanšu ministrija