Ceturtdiena,
2020.gada 20.februāris
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Atklās programmu līdzsvarotas reģionālās attīstības projektu īstenošanai

24.04.2013

Ceturtdien, 25. aprīlī, notiks Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) programmas atklāšanas konference "Kapacitātes stiprināšana teritoriālās attīstības un labas pārvaldības jomā: izaicinājumi un iespējas līdzsvarotai ekonomiskajai attīstībai". Konferenci organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), kas ir programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” apsaimniekotāja.

Atklāšanas konference notiks 25. aprīlī plkst. 10.00 viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvia", Rīgā.

Plānots, ka konferenci atklās VARAM un Norvēģijas vēstniecības Latvijā pārstāvji. Tāpat paredzētas trīs paneļdiskusijas: "Kā paaugstināt pašvaldību pakalpojumu efektivitāti?", "Uzņēmējdarbības veicināšana vietējās ekonomikas attīstībai" un "Integrēta telpiskā plānošana Latvijas teritoriju attīstībai".

Pasākuma dalībniekiem būs iespējams vairāk uzzināt par Programmas izvirzītajiem mērķiem, sasniedzamajiem rezultātiem un sadarbības iespējām starp Latviju un Norvēģiju. Lai sniegtu būtisku ieguldījumu kapacitātes stiprināšanā un sadarbības veicināšanā starp Latvijas un Norvēģijas institūcijām teritoriālās attīstības un labas pārvaldības jomā, programmas ietvaros plānots līdzfinansēt četrus projektus.

Detalizēta informācija par programmu un konferences darba kārtība ir pieejama VARAM mājaslapā.

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 19.februārī

© Finanšu ministrija