Ceturtdiena,
2020.gada 20.februāris
2004-20092009-20142014-2021Galerija

LIAA organizē starptautisku Horizon 2020 kontaktbiržu inovāciju izstādes Riga COMM 2016 laikā

30.08.2016

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko Horizon 2020 kontaktbiržu, kas norisināsies inovāciju izstādes “RIGA COMM 2016” ietvaros šā gada 20.oktobrī. 

Pasākums vērsts uz informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, lietu interneta (Internet of things) elektronikas, robotikas un saistītajiem sektoriem. Piedalīties tajā aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, start-up uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kas darbojas minētajās nozarēs un apsver iespēju iesaistīties kādā no Horizon 2020 projektiem vai meklē sadarbības partnerus.

Kontaktbiržas ietvaros ir paredzētas divas daļas.

Pirmajā daļā ārvalstu eksperti lekciju veidā sniegs praktiskus padomus par Horizon2020 projektu iesniegumu sagatavošanu, projektu īstenošanu un sadarbības partneru atrašanu. Otrajā daļā reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties uz individuālajām kontaktbiržu tikšanām ar izvēlētajiem ārvalstu un Latvijas dalībniekiem. Visi kontaktbiržai reģistrēto uzņēmumu profili tiks publicēti pasākuma mājaslapā, kas dos iespēju visiem dalībniekiem identificēt potenciālos sadarbības partnerus un iepriekš rezervēt individuālās tikšanās.

Aptuveni 20 minūšu garās iepriekš rezervētās tikšanās laikos ar Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem, universitāšu un pētniecības centru pārstāvjiem būs iespējas prezentēt un pārrunāt savu inovatīvo ideju īstenošanu ar potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm vienas dienas laikā.

Pasākuma norise tiek daļēji līdzfinansēta no Norvēģijas finanšu instrumenta programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā".

Dalība pasākumā ir bez maksasPasākuma darba valoda: angļu

Papildu informācija un reģistrācija kontaktbiržai pasākuma mājaslapā: http://h2020riga.een.lv/

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 19.februārī

© Finanšu ministrija