Pirmdiena,
2020.gada 24.februāris
2004-20092009-20142014-2021Galerija

VARAM aicina uz Nacionālās klimata politikas programmas starpposma novērtējuma semināru

04.11.2015

20. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina uz Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta “Nacionālā klimata politika” (Klimata programma)* starpposma novērtējuma semināru, kas notiks divās daļās Rīgā un Ādažos.

Aicinām pieteikties valsts institūciju, pašvaldību, nevalstisko institūciju pārstāvjus, komersantus un citus interesentus.                                      

Klātesošie tiks informēti par Klimata programmas ietvaros īstenoto projektu sasniegtajiem rezultātiem un to ietekmi uz Latvijas klimata politiku, kā arī sadarbības pieredzi ar Norvēģiju. Semināra laikā plānots apmeklēt vienu no atklātā konkursa būvniecības projektiem - “Ādažu Brīvās Valdorfa skolas sporta zāles būvniecība”. Tā īstenošanas rezultātā tiks uzbūvēta zemas enerģijas patēriņa sporta zāle. Projektu plānots pabeigt 2016.gada sākumā.

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, lūgums līdz 2015.gada 13.novembrim pieteikt savu dalību, aizpildot dalībnieku reģistrācijas anketu VARAM mājaslapā. Pēc reģistrācijas dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai, kā arī papildus praktiskā informācija par pasākuma norisi.

Semināra darba valodas ir latviešu un angļu, vienlaikus nodrošinot tulkošanu.

Seminārs tiek finansēts EEZ finanšu instrumenta programmas “Nacionālā klimata politika” ietvaros.

* Klimata programmas ietvaros tiek īstenoti divi iepriekš noteiktie projekti (sīkāka informācija VARAM mājaslapā) un 25 atklāto konkursu projekti (sīkāka informācija VARAM mājaslapā). To mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz klimata pārmaiņām un to radītajām sekām, kā arī projekti dod iespēju izveidot jaunu, ilgtspējīgu ēku modeli, kas var kalpot kā labs piemērs ilgtspējīgu ēku būvniecībā. Programmu plānots īstenot līdz 2017.gadam.

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 21.februārī

© Finanšu ministrija